loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 1
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 2
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 3
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 4
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 5
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 6
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 1
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 2
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 3
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 4
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 5
Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 6

Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08

Hyni në botën magjepsëse të gurëve të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08, të krijuar ekskluzivisht për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Imagjinoni veten duke shëtitur nëpër një vresht idilik, dielli që hedh një shkëlqim të butë mbi nuancat madhështore vjollce të këtyre gurëve të çmuar magjepsës. Me cilësinë e tyre të shkëlqyer dhe shenjat unike, këto thesare me burim etik do të lartësojnë pa mundim çdo koleksion bizhuterish, duke ju lënë të ndërthurur në bukurinë e krijimeve më të çmuara të Tokës.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Lloji i materialit
  Të tjerë
  Forma\modeli
  Të tjerë
  Ngjarje:
  Përvjetori, Fejesa, Dhurata, Festa, Dasma
  Lloji i gjerdaneve
  Të tjerë
  Llojet
  gurë të çmuar dhe metal të ndryshëm mund të përdorin inkorde
  Lloji i bizhuterive
  Braçelë
  lloj zinxhiri
  Rruaza
  Madhësia
  madhësi dhe formë të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  dizajni i klientit në dispozicion
  Guri kryesor
  Bruz
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Kristal, diamant i rremë
  Teknologji inlay
  Cilësimi i kanalit
  Gjeri
  Fëmijë, Burra, Unisex, Femra
  Forma e diamantit
  Prerje e rrumbullakët brilante
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  vjollcë
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i certifikatës
  CNAS

  Ametist autentik: Paketim i shkëlqyer, cilësi superiore 

  Ju prezantojmë gurët tanë të mrekullueshëm të ametistit të minuar nga toka reale (20230522-09-08), të marra me kujdes dhe të zgjedhura për bukurinë e tyre magjepsëse. Çdo gur i çmuar është i paketuar me hijeshi në një kuti luksoze, duke nxjerrë në pah nuancën e tij magjepsëse vjollce dhe qartësinë e shkëlqyeshme natyrore. Ngrini koleksionin tuaj të bizhuterive me këta gurë të çmuar me cilësi të lartë, të përsosur për t'i dhënë një prekje elegance dhe gjallëri çdo ambienti.

  ● Elegancë e vërtetë

  ● Sofistikim rrezatues

  ● Bukuri e pashoqe

  ● Grace magjepsëse

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Bukuri Natyrore, Fuqia Shëruese

  carousel-3
  Elegancë e pashoqe
  Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 nxjerrin një atmosferë elegante të lë pa frymë që ngre në çast çdo bizhuteri që ata zbukurojnë. Ngjyra e tyre e hollë vjollce dhe shkëlqimi delikat do të magjepsin të gjithë ata që i vështrojnë sytë.
  未标题-2 (16)
  Rrallëzim i vërtetë
  Të krijuara me përpikëri me vëmendjen maksimale ndaj detajeve, këta gurë të çmuar janë marrë nga rezervat natyrore të Tokës, duke siguruar origjinalitetin dhe veçantinë e tyre. Çdo gur i çmuar ka veçoritë dhe karakteristikat e veta, duke i bërë ata vërtet thesare të veçantë.
  未标题-3 (10)
  Bukuri magjepsëse
  Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08 rrezatojnë një bukuri magjepsëse që kap dritën pa mundim dhe magjeps shikuesin. Shkëlqimi i tyre delikat i shton një joshje të parezistueshme çdo krijimi bizhuterish, duke nxjerrë një ndjenjë magjepsëse dhe sofistikimi.
  未标题-4 (5)
  Prestigj i pashoq
  Përgatituni të përqafoni sharmin dhe prestigjin e këtyre gurëve të çmuar të vërtetë të ametistit. Të njohur për tërheqjen e tyre të përjetshme, ato janë një simbol i luksit dhe rafinimit, duke i bërë ato një zgjedhje perfekte për ata që kërkojnë të bëjnë një deklaratë me bizhuteritë e tyre.

  Rilindja e Bukurisë së Vërtetë

  Gurët e çmuar të Ametistit të Minuar nga Toka Reale 20230522-09-08 janë gurë të çmuar të hollë që ofrojnë një sërë atributesh thelbësore dhe atribute të zgjeruara. Këta gurë të çmuar janë marrë nga thellësitë e tokës, duke siguruar origjinalitetin dhe bukurinë e tyre unike. Me nuancën e tyre natyrale të purpurt, qartësinë e shkëlqyer dhe aspektet e prera me saktësi, këta gurë të çmuar shtojnë një prekje elegance dhe sofistikimi në çdo bizhuteri.

  ◎ Qartësia e jashtëzakonshme

  ◎ Ngjyra vjollcë e gjallë

  ◎ Prerje e patëmetë

  carousel-6

  Programi

  Prodhimi i bizhuterive
  Përmirësoni aksesorët tuaj Përshkrimi: Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë mund t'i shtojnë një prekje elegance dhe luksoze modeleve tuaja të bizhuterive. Krijoni gjerdan, byzylykë dhe vathë mahnitës që garantohen të dallohen me nuancën e bukur vjollce dhe vetitë metafizike të këtyre gurëve të çmuar.
  Arredim mahnitës i shtëpisë
  Sillni energji pozitive Përshkrimi: Transformoni hapësirat tuaja të jetesës me gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë. Vendosini ato në mënyrë strategjike në shtëpinë tuaj për të krijuar një atmosferë të qetë dhe qetësuese, duke promovuar paqen e brendshme dhe energji pozitive. Këta gurë të çmuar bëjnë një shtesë të shkëlqyeshme për çdo dekor të shtëpisë, duke shtuar një prekje bukurie natyrore në mjedisin tuaj.
  carousel-5
  Shërimi me Kristal
  Balanconi mendjen dhe trupin tuaj Përshkrimi: Zbuloni fuqinë shëruese të gurëve të çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë. Përdorni vetitë e tyre metafizike për të promovuar ekuilibrin dhe harmoninë brenda mendjes dhe trupit tuaj. Pavarësisht nëse përdoren gjatë meditimit ose vendosen pranë hapësirës suaj të punës, këta gurë të çmuar mund të përmirësojnë udhëtimin tuaj shpirtëror dhe të sjellin një ndjenjë qetësie.
  carousel-7
  Dhurata të shkëlqyera
  E përkryer për çdo rast Përshkrimi: Paraqisni dikë të veçantë një dhuratë vërtet unike dhe domethënëse. Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë përbëjnë dhurata të shkëlqyera që mund të mbahen për një jetë. Qoftë për një ditëlindje, përvjetor apo ndonjë rast tjetër, këta gurë të çmuar me siguri do të lënë një përshtypje të qëndrueshme dhe do t'i sjellin gëzim marrësit.

  Hyrje Materiali

  Prezantimi i gurëve të çmuar të ametistit të minuar nga Toka Reale, një dhuratë e çmuar nga natyra që sjell një sërë përfitimesh për përdoruesit e saj. I punuar me përpikëri, çdo gur i çmuar është marrë me kujdes nga thellësitë e Tokës, duke siguruar origjinalitetin dhe bukurinë e tij natyrore. Të mbushur me energji pozitive, këta gurë të çmuar të hollë besohet se nxisin qetësinë, rrisin rritjen shpirtërore dhe ofrojnë relaksim të thellë – një burim i vërtetë qetësie për mendjen, trupin dhe shpirtin.


  ◎ Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë 20230522-09-08 

  ◎ Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08

  ◎ Gurë të çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë 20230522-09-08

  carousel-6

  FAQ

  1
  Cilat janë përdorimet dhe aplikimet tipike të gurëve të çmuar të ametistit të minuar nga Toka Reale?
  Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë përdoren zakonisht në prodhimin e bizhuterive, të tilla si unaza, gjerdan, byzylykë dhe vathë. Ato përdoren gjithashtu në sende dekorative si skulptura të ametistit, vazo dhe thekse të dekorit të shtëpisë.
  2
  A mund të përdoren gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë në praktika shëruese ose rituale shpirtërore?
  Po, gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë besohet se kanë veti shëruese dhe shpesh përdoren në praktikat e mjekësisë alternative. Thuhet se ato nxisin qetësinë, balancojnë emocionet dhe përmirësojnë rritjen shpirtërore.
  3
  A janë këta gurë të çmuar të përshtatshëm për përdorim të përditshëm në bizhuteri?
  Po, gurët e çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë janë mjaft të qëndrueshme dhe mund t'i rezistojnë veshjeve të përditshme në bizhuteri. Megjithatë, rekomandohet gjithmonë t'i trajtoni ato me kujdes dhe të shmangni kimikatet e ashpra ose temperaturat ekstreme për të ruajtur cilësinë dhe pamjen e tyre.
  4
  A munden gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë të futen në materiale të tjera, si druri ose metali?
  Absolutisht! Gurët e çmuar të ametistit të minuar nga toka e vërtetë mund të futen në materiale të ndryshme, duke lejuar dizajne unike dhe kreative. Ato shpesh përfshihen në bizhuteri prej druri, metali ose të përziera.
  5
  Si duhet të pastrohen dhe mirëmbahen gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë?
  Për të pastruar gurët e çmuar të ametistit të nxjerrë nga toka e vërtetë, është ideale të përdorni sapun të butë, ujë të ngrohtë dhe një furçë të butë. Shmangni kimikatet e forta ose pastruesit tejzanor. Fshijini rregullisht me një leckë të pastër dhe pa garzë për të ruajtur shkëlqimin dhe shkëlqimin e tyre.
  6
  A janë të disponueshëm gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka reale në forma dhe madhësi të ndryshme?
  Po, gurët e çmuar të ametistit të minuar nga Toka e vërtetë vijnë në një gamë të gjerë formash dhe madhësish. Ato mund të gjenden si gurë të çmuar, kabochons, rruaza, apo edhe në forma të parregullta për dizajne unike bizhuterish.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect