loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010

Produktet
Produktet
Fabrika e Prerjes ka 100 prerëse
Fabrika e Prerjes ka 100 prerëse
Bizhuteri bruz dhe lloje të ndryshme gurësh të çmuar
Fabrika e bizhuterive të argjendit/arrit ka 100 punëtorë. Shërbimi për markat e famshme nga QVC/ HSN/ Tiffany & Co/ Cartier/ David Yurman/ Pandora
Flamure2
Gur i çmuar i bizhuterive bruz
Bruz natyral origjinal & Gurë të çmuar
Specializuar në minierën e bruzës dhe gurët e papërpunuar të bruzës, bruz dhe lloje të ndryshme rruazash gurësh të çmuar, rruaza të rrumbullakëta, gdhendje, gjerdan, byzylykë, byzylykë, vathë, varëse, unaza dhe fusha të tjera bizhuterish
Flamure3
Furnizuesit e gurit bruz
Bizhuteri bruz
Të gjitha bizhuteritë Turquoise dhe Gemstone mund të kalojnë testin GIA; Lloje të ndryshme rruazash bruz janë të njohura në tregun ndërkombëtar; Ne gjithashtu ofrojmë bruz të papërpunuar
nuk ka të dhëna
MAIN PRODUCTS
Eksploroni gamën tonë të produkteve

ZH Gems është një nga furnizuesit kryesorë të gurëve të bruzës natyrale të papërpunuara që nga viti 2010, prodhuesit me shumicë të bizhuterive bruz dhe kompania e shitjes me shumicë të rruaza bruz.


Të gjitha bizhuteritë Turquoise dhe Gemstone mund të kalojnë testin GIA; Lloje të ndryshme rruazash bruz janë të njohura në tregun ndërkombëtar; Ne gjithashtu ofrojmë bruz të papërpunuar.

Bruz dhe lloje të ndryshme rruazash, kaboshone, të gdhendura, bizhuteri argjendi të pastër 925, bizhuteri gurësh të çmuar 14k/18k/24k për sasi masive bëjnë shitje me shumicë në marketingun botëror.
Qendra e produkteve
Produktet
Prodhuesi i bizhuterive bruz & furnizues me shumicë rruaza bruz me shumicë.
Bruz natyral origjinal
Set unazë fejese me gocë bruz Unazë vintage unazë argjendi 925 e pastër
Bizhuteri vathë me gurë të çmuar natyral
Lëndët e para të përdorura në të gjitha produktet tona janë 100% të pastra dhe natyrale, veçanërisht stili i vathëve
Produkti3
Lëndët e para të përdorura në bizhuteri janë elementët e rrallë material në tokë, të cilat përfaqësojnë emocionet më të bukura dhe më të rënda.
Produkti4
Ngjyra bruz origjinale 100% natyrale ndjek gamën standarde të ngjyrave për të ofruar
Produkti8
ZHgems është frymëzuar nga qëndrimi i këndshëm i thurjes i një gruaje orientale, thjeshton vijën e trupit të unazës, i hollë dhe i këndshëm, dhe për herë të parë përdor procesin e floririt të lehtë "tubi i zbrazët" për ta bërë trupin e unazës më të lehtë dhe më të zgjuar, dhe gjestet bëhen më të bukura dhe më të bukura
nuk ka të dhëna
produkte të njohura
Mund t'ju pëlqejë
nuk ka të dhëna
avantazhin tonë
E kuruar me kujdes

Nga një dashnor i bruzës tek tjetri. Ne krenohemi me zgjedhjen e gurëve të mrekullueshëm për t'i shijuar krijuesit.

mjeshtëri
Shkëlqyeshëm e shkëlqyer dhe mode
Artistike
Bashkimi i artive tradicionale dhe artit modern të bizhuterive guri
Origjinalitet
Përqendrohu te origjinaliteti i natyrshëm dhe i vërtetit
Kualiteti
Kontrolluar me cilësinë nga e vështirë, trajtimi, prerje, projektimi, prodhimi i nxjerrjes në testin e cilësisë dhe dorëzimi
nuk ka të dhëna
CUSTOMIZATION
Shërbimi i personalizuar
Ne ofrojmë forma unike për ta bërë krijimin e bizhuterive më argëtuese dhe aventureske për artistët e bizhuterive. Ne jemi të ndjeshëm ndaj kërkesave të tregut dhe bëjmë përgjigje të shpejta, duke u fokusuar në ofrimin e produkteve të personalizuara me kosto efektive dhe shërbimin me cilësi të lartë ndaj klientit.
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Konfirmo porosinë
Porositni materialin e përafërt, cilësinë, madhësinë, formën, tolerancën, stilin, zanatin, sasinë, kohën e dorëzimit, orarin e dërgesës
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Bërja e vizatimit të projektimit
Bërja e vizatimit të dizajnit në stilin CAD ose model për të konfirmuar dyfishin se si të bëhet saktësisht mesazhi
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Bëni hedhjen
Ndiqni ne konfirmojmë mesazhin e saktë për të hapur modelin ose për të bërë casting
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Bëni mostrat standarde të QA
Ne do të bëjmë tre kartela cilësore, e cila është për punonjësit tanë të ekipit të QC; njëra është për ekipin e klientëve QC, e treta është për departamentin tonë të prodhimit
1px
Ndiqni konfirmoni mostrat standarde të QA për të prodhuar mallra në sasi masive
nuk ka të dhëna
furnizues i gurit bruz

Ne fokusohemi në natyrën & bizhuteri të vërteta bruz prej më shumë se 15 vjetësh

Bizhuteri 100% natyrale dhe origjinale e punuar me dorë me gurë të çmuar
Punëtorët e prodhimit të gurëve të punuar me dorë
Punuar me dorë argjendi dhe argjendi
nuk ka të dhëna
ZH Gurë Kristali
Për ne.

Teknologjia e kufizuar Shenzhen Hong Zheng është krijuar për më shumë se 15 vjet. Kompania gjithashtu po bën progres të vazhdueshëm. Ajo ka fabrikën e saj dhe krijoi markën e saj ZH Gems. Ne fokusohemi në bizhuteri natyrale dhe reale të bruzës.


ZH Gems është një furnizues me gurë bruz, që ofron rruaza bruze të përafërt dhe të madhe të nivelit të lartë, bizhuteri bruz. Nëse jeni në kërkim të prodhuesve me shumicë të bizhuterive të bruzës ose furnizuesve të gurëve të bruzës, na kontaktoni. Shitet bruz i ashper dhe rruaza bruz me shumice, merrni oferte.

  është një furnizues guri bruz. Specializuar në bizhuteri 100% natyrale dhe origjinale të punuar me dorë me gurë të çmuar.

Të gjitha produktet e kompanisë sonë (bizhuteri bruz dhe gurë të çmuar) janë testuar nga GIA.

Fabrika e bizhuterive të gurëve të çmuar dhe të llojeve të ndryshme ka 100 prerëse.

Fabrika e bizhuterive argjendi/ari ka 100 punëtorë 

Shërbim për markat e famshme nga QVC/HSN/Tiffany&Co/Cartier/David Yurman/Pandora....
certifikimit
Certifikimi i ndërmarrjes

Teknologjia e kufizuar Shenzhen Hong Zheng synon "të integrojë shërbimet tregtare dhe prokurimet globale, dhe të përpiqet të jetë kompania dhe fabrika ndërkombëtare e tregtisë së jashtme të klasit të parë të Kinës", me "ndërkombëtarizimin e strukturës, menaxhimin efikas, koston e rafinuar dhe zhvillimin e qëndrueshëm të anëtarëve të ekipit. "


"Marrëdhëniet me klientët për të arritur fitim-fitim afatgjatë" pasi filozofia e menaxhimit të biznesit, në përputhje me parimin e barazisë dhe përfitimit reciprok, vazhdon të zgjerojë biznese të ndryshme tregtare, me produkte të cilësisë së lartë, çmime të arsyeshme, efikasitet me shpejtësi të lartë, dhe të përpiqemi për të përmbushur kërkesat e ndryshme të klientëve, të dedikuar për çdo shërbim të ngrohtë miq Fang. Klienti së pari është që çdo gjë të jetë e orientuar drejt klientit, për të mirën e klientëve, për t'u ofruar klientëve shërbime cilësore, në mënyrë që klientët të ndihen të denjë për emrat e tyre.

nuk ka të dhëna
Blogu ynë
Lajmet e fundite
Rruazat bruz të kompanisë sonë janë shumë të njohura në tregun ndërkombëtar. Ne ofrojmë edhe bruz të papërpunuar.
Bizhuteri 100% natyrale dhe origjinale e punuar me dorë me gurë të çmuar
Teknologjia e kufizuar Shenzhen Hong Zheng është krijuar për më shumë se 15 vjet
2020 07 15
ZH Gems është një furnizues me gurë bruz
Të gjitha bizhuteritë Turquoise dhe Gemstone mund të kalojnë testin GIA; Lloje të ndryshme rruazash bruz janë të njohura në tregun ndërkombëtar; Ne gjithashtu ofrojmë bruz të papërpunuar
2020 07 15
ZH Gems është një furnizues me gurë bruz, duke ofruar rruaza bruze të përafërt dhe të madhe të nivelit të lartë, bizhuteri bruz
Këtu janë lajmet më të fundit rreth korporatës sonë, njerëzve tanë ose aktiviteteve tona. Është një mënyrë më e mirë për të ditur se kush jemi
2020 07 15
lajme 6 (2)
ZH Gems është një furnizues me gurë bruz, duke ofruar rruaza bruze të përafërt dhe të madhe të nivelit të lartë, bizhuteri bruz
nuk ka të dhëna
Kontakti
Bëhu në kontakt me ne.
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. u themelua në Shenzhen të Kinës në qershor 2010. Marka krijuese "ZHGems" është një prodhues i specializuar në prodhimin e bizhuterive 10% natyrale dhe të pastra, bizhuteri Yuhe të pastër.


nuk ka të dhëna
Na kontaktoni

Kontakt: AnnaHe  

Celular: +86 13751114848

Wechat: +86 13751114848

WhatsApp: +86 13751114848

Email:: info@TurquoiseChina.com

Adresa e fabrikës: Guangjingtou, Qingxi District, Dongguan City, Kinë.

E drejta e autorit © 2023 Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. - lifisher.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!