loading

З.Х. 2010

Производи
Производи
Фабриката за сечење има 100 секачи
Фабриката за сечење има 100 секачи
Тиркизна и различни видови накит со скапоцени камења
Изработка на тиркизна и различни видови инкрустирани скапоцени камења Фабриката за накит за сребро/златен накит има 100 работници. Служба за прочуените брендови од QVC/ HSN/ Tiffany&Co/ Cartier/ David Yurman/ Pandora.
Банери2
Скапоцен камен за накит од тиркизна боја
Оригинална природна тиркизна боја & Скапоцени камења
Специјализиран за рудник за тиркизна и тиркизна сурови камења, тиркизна и различни видови мониста од скапоцени камења, тркалезни монистра, резби, ѓердани, нараквици, алки, обетки, привезоци, прстени и други полиња за накит
Банери3
Добавувачи на тиркизни камења
Тиркизен накит
Целиот накит од тиркизна и скапоцен камен може да го положи GIA тестот; Различни видови тиркизни мониста се популарни на меѓународниот пазар; Ние исто така обезбедуваме сирова тиркизна боја
нема податок
MAIN PRODUCTS
Истражете ја нашата палета на производи

ZH Gems е водечки снабдувач со природен сиров тиркизен камен од 2010 година, производители на големо со тиркизен накит и компанија за трговија на големо со тиркизни мониста.


Целиот накит од тиркизна и скапоцен камен може да го положи GIA тестот; Различни видови тиркизни мониста се популарни на меѓународниот пазар; Ние исто така обезбедуваме сирова тиркизна боја.

Тиркизна и различни видови на мониста од скапоцени камења, кабошони, резбани, накит од 925 сребрени камења, накит од 14k/18k/24k скапоцени камења за масовна количина прават продажба на големо во светскиот маркетинг.
Центар за производи
Производи
Производител на тиркизен накит & добавувач на големо тиркизни монистра.
Оригинална природна тиркизна боја
Комплет веренички прстен со тиркизна шилеста остриги винтиџ прстен Сребрен прстен 925
Накит со обетки од природен скапоцен камен
Суровините што се користат во сите наши производи се 100% чисти и природни, особено стилот на обетките
Производа3
Суровините што се користат во накитот се ретките материјални елементи на земјата, кои ги претставуваат најубавите и најтешките емоции
Производа4
100% природна, вистинска тиркизна боја, следете ја стандардната понуда на опсег на бои за нарачка
Производа8
ZHgems е инспириран од грациозното плетено држење на ориентална жена, ја поедноставува линијата на прстенестото тело, витко и грациозно, и за прв пат го користи процесот на светло златна „шуплива цевка“ за да го направи прстенестото тело полесно и попаметно, и гестовите стануваат поубави и поубави
нема податок
популарни производи
Можеби ќе ви се допадне
нема податок
наша предност
Внимателно подредено

Од еден до друг љубител на тиркизна боја. Се гордееме со изборот на извонредни камења за креаторите да уживаат.

Занаетчиство
Извонреден и моден скапоцен камен накит
Уметност
Комбинација на традиционални уметнички и модерни скапоцени скапоцени накит
Оригиналност
Фокусирај се на природната и вистинска оригинала
Квалитет
Строго проверено со квалитетот од грубо, третман, пресекување, дизајн, производство во врска до квалитетно тестот и достава.
нема податок
CUSTOMIZATION
Прилагодирана сервиса
Ние нудиме уникатни форми за да го направиме создавањето накит позабавно и поавантуристички за уметниците за накит. Ние сме чувствителни на барањата на пазарот и даваме брзи одговори, фокусирајќи се на обезбедување економични приспособени производи и висококвалитетна услуга за клиентите.
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Потврдете ја нарачката
Нарачка груб материјал, квалитет, големина, форма, толеранција, стил, занает, количина, време на испорака, распоред на испорака
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Изработка на дизајнерски цртеж
Изработка на дизајнерски цртеж CAD или стил на модел за двојно да се потврди како да се направи точно пораката
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Направете го кастингот
Следете ја потврдуваме точната порака за да го отворите моделот или да направите кастинг
<span style="color:#65c1b9; ">
● 
</span>Направете стандардни примероци за ОК
Ќе направиме три квалитетни картички, која е за нашите тимски работници за КК; едната е за клиентскиот тим за КК, третата е за нашиот оддел за производство
1px
Следете ги потврдите стандардните примероци за ОК за производство на стоки со масовно количество
нема податок
снабдувач со тиркизни камења

Се фокусираме на природното & вистински тиркизен накит повеќе од 15 години

100% природен и оригинален рачно изработен накит од скапоцени камења
Рачно изработени камења работници
Рачно изработени сребрени и златни монтирани работници
нема податок
ZH скапоцени камења
За нас.

Шенжен Хонг Женг технологија ограничена е воспоставена повеќе од 15 години. Компанијата исто така бележи континуиран напредок. Има своја фабрика и создаде сопствен бренд ZH Gems. Се фокусираме на природен и вистински тиркизен накит.


ZH Gems е добавувач на тиркизни камења, обезбедувајќи висококвалитетни вистински тиркизни груби и големи тиркизни мониста, тиркизен накит. Ако барате производители на големопродажба на накит со тиркизна или добавувачи на тиркизни камења, контактирајте со нас. Се продава груба тиркизна и тиркизна монистра на големо, добијте понуда.

  е снабдувач со тиркизни камења. Специјализиран за 100% природен и оригинален рачно изработен накит од скапоцени камења.

Сите производи на нашата компанија (накит од тиркизна и скапоцени камења) се тестирани од GIA.

Сечење тиркизна и различни видови Фабриката за накит со скапоцени камења има 100 секачи.

Изработка на тиркизна и различни видови инкрустирани камења Фабриката за накит за сребро/златен накит има 100 работници 

Сервис за познатите брендови од QVC/HSN/Tiffany&Ко/Картие/Дејвид Јурман/Пандора....
сертификација
Сертификација на претпријатие

Ограничената технологија на Шенжен Хонг Женг има за цел да ги „интегрира трговските услуги и глобалните набавки и да се стреми да биде првокласна меѓународна компанија и фабрика за надворешна трговија во Кина“, со „интернационализација на структурата, ефикасно управување, рафинирани трошоци и стабилен развој на членовите на тимот. "


„Односи со клиенти за да се постигне долгорочна победа-победа“ како што е филозофијата за управување со бизнисот, во согласност со принципот на еднаквост и взаемна корист, продолжуваат да ги прошируваат различните трговски бизниси, со производи со висок квалитет, разумни цени, ефикасност со голема брзина, и се стремиме да ги исполниме различните барања на клиентите, посветени на секој Фанг пријатели топла услуга. Клиентот на прво место е дека сè е ориентирано кон клиентите, во корист на клиентите, да им обезбеди на клиентите висококвалитетни услуги, така што клиентите се чувствуваат достојни за нивните имиња.

нема податок
Нашиот блог.
Последни вести
Тиркизните мониста на нашата компанија се многу популарни на меѓународниот пазар. Обезбедуваме и необработена тиркизна боја.
100% природен и оригинален рачно изработен накит од скапоцени камења
Шенжен Хонг Женг технологија ограничена е воспоставена повеќе од 15 години
2020 07 15
ZH Gems е снабдувач со тиркизни камења
Целиот накит од тиркизна и скапоцен камен може да го положи GIA тестот; Различни видови тиркизни мониста се популарни на меѓународниот пазар; Ние исто така обезбедуваме сирова тиркизна боја
2020 07 15
ZH Gems е добавувач на тиркизни камења, обезбедувајќи висококвалитетни вистински тиркизни груби и големи тиркизни монистра, тиркизен накит
Еве ги најновите вести за нашата корпорација, нашите луѓе или нашите активности. Тоа е подобар начин да се знае кои сме
2020 07 15
вести6 (2)
ZH Gems е добавувач на тиркизни камења, обезбедувајќи висококвалитетни вистински тиркизни груби и големи тиркизни монистра, тиркизен накит
нема податок
Контакт
Контактирај се со нас.
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. е основана во Шенжен, Кина во јуни 2010 година. Креативниот бренд „ZHGems“ е производител специјализиран за производство на 10% природен и чист накит, Yuhe чист накит.


нема податок
Контакт

Контакт: АнаХе  

Мобилен: +86 13751114848

Вечет: +86 13751114848

WhatsApp: +86 13751114848

Е- пошта: info@TurquoiseChina.com

Адреса на фабриката: Гуангџингтоу, округ Кингкси, градот Донггуан, Кина.

Авторски права © 2023 Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. - lifisher.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!