loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 1
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 2
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 3
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 4
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 5
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 6
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 1
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 2
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 3
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 4
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 5
bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08 6

bruz me gjemba Navajo Oyster - Bizhuteri perëndimore - Gjerdan jugperëndimor - gjerdan i shkurtër me rruaza 20220522-01-08

Imagjinoni veten në shkretëtirën e madhe Navajo, një vend me tradita të lashta dhe bukuri natyrore. Teksa dielli i artë zbret nën horizont, ju zbukuroheni me gjerdanin e hollë Navajo Spiny Oyster Turquoise. Ngjyrat e tij të gjalla, që të kujtojnë perëndimin e diellit në shkretëtirë, magjepsin dhe magjepsin, ndërsa mbytja e ndërlikuar me rruaza qëndron me delikatesë rreth qafës tuaj, duke rritur elegancën tuaj natyrore. Me këtë pjesë të bizhuterive perëndimore, ju bëheni një mishërim i vërtetë i hijeshisë dhe hirit jugperëndimor.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Lloji perla
  Perla e ujit të ëmbël
  Plating
  I veshur me argjend, i praruar me ar, i veshur me rodium, me ar rozë, i veshur me platin, rodium i zi
  Lloji i materialit
  Argjend 925 sprovuar
  teknologjia e mozaikut
  Futja e thonjve
  Forma\modeli
  rruaza
  Ngjarje:
  Të tjera, Përvjetori, Fejesa, Dhurata, Dasma, Festa, Të tjera
  Lloji i gjerdaneve
  Gjerdane me rruaza
  Materia
  Materiali inox
  Llojet
  gurë të çmuar dhe metal të ndryshëm mund të përdorin inkorde
  Lloji i bizhuterive
  NECKLACES
  lloj zinxhiri
  Rruaza
  Madhësia
  madhësi dhe formë të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  stile të ndryshme mund të bëjnë
  Guri kryesor
  Bruz
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Bruz natyral
  Teknologji inlay
  Cilësimi i kanalit
  Gjeri
  Unisex, Femra, Meshkuj, Fëmijë
  Forma e diamantit
  Princesha Prerje
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  blu, jeshile, e verdhë, e bardhë dhe të tjerët mund të zgjedhin
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i certifikatës
  GIA

  E gjallë, e punuar me dorë, unike, e gjithanshme 

  Përjetoni kulturën e pasur dhe të gjallë të fisit Navajo me gjerdanin tonë të hollë Navajo me gjemba Oyster Turquoise. I punuar me dorë me saktësi maksimale dhe vëmendje ndaj detajeve, ky choker shfaq një kombinim të mrekullueshëm të gocave të gomës së detit dhe rruaza bruz, që simbolizojnë bukurinë dhe spiritualitetin. Me dizajnin e tij unik, materialet me cilësi të lartë dhe përshtatjen e rehatshme, ky gjerdan i shkurtër është aksesori i përsosur për të ngritur çdo veshje dhe për të sjellë një prekje të stilit jugperëndimor në veshjet tuaja.

  ● Gjerdan elegant Navajo me gjemba me perle bruz

  ● Mbytës autentik jugperëndimor me rruaza

  ● Bizhuteri perëndimore me cilësi premium

  ● Dhuratë marramendëse me paketim unik

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Mahnitëse, e gjithanshme, e punuar me dorë, e gjallë

  carousel-3
  Mjeshtëri e hollë vendase amerikane
  Kjo gjerdan mbytës Navajo me gjemba Oyster Turquoise tregon mjeshtërinë e jashtëzakonshme të artizanëve Navajo, të cilët kanë punuar me mjeshtëri çdo rruazë në përsosmëri. Kompleksiteti delikat dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë këtë pjesë një vepër të vërtetë arti.
  未标题-2 (16)
  Dizajn unik dhe tërheqës
  Kombinimi i perleve me gjemba dhe rruazave bruz krijon një kontrast vizualisht mahnitës, duke e bërë këtë bizhuteri perëndimore të dallohet vërtet. Ngjyrat e gjalla dhe rruazat e gdhendura me kujdes shtojnë një prekje individualiteti dhe hijeshi në çdo ansambël.
  未标题-3 (10)
  Gjatësia e mbytjes së gjithanshme
  Me gjatësinë e tij më të shkurtër, kjo gjerdan mund të vishet si mbytje, duke ngritur pa sforcim stilin tuaj dhe duke i shtuar një ndjenjë elegance çdo veshjeje. Kornizon bukur dekoltenë duke siguruar një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme.
  未标题-4 (5)
  Autenticiteti dhe Trashëgimia Kulturore
  Përqafoni trashëgiminë e pasur kulturore të popullit vendas të Amerikës me këtë bizhuteri autentike. Çdo rruazë tregon një histori dhe përfaqëson një traditë që është përcjellë ndër breza, duke e bërë këtë gjerdan një simbol kuptimplotë të historisë dhe mjeshtërisë.

  Shpirti i gjallë i shkretëtirës i ndërthurur

  Gjerdani Navajo Spiny Oyster Turquoise është një pjesë elegante dhe unike e bizhuterive perëndimore dhe jugperëndimore. Atributet kryesore të tij përfshijnë përdorimin e guaskave autentike të gocave të gocave të detit dhe gurëve bruz, të cilat janë krijuar me përpikëri në një dizajn mbytës me rruaza. Atributet e zgjeruara të këtij gjerdani qëndrojnë në mjeshtërinë e tij tradicionale Navajo, detajet e hollësishme dhe trashëgiminë që mbart, duke e bërë atë një aksesor të vlefshëm për çdo gardërobë. Me ngjyrat e tij të gjalla dhe strukturën e ndërlikuar, ky gjerdan jo vetëm që rrit stilin e dikujt, por gjithashtu i shton rëndësi kulturore dhe elegancë çdo veshjeje.

  ◎ Navajo gjembak goca bruz - Eleganca kulturore

  ◎ Perle me gjemba origjinale & Bruz - Shkëlqim natyral

  ◎ Deklaratë pjesë ose dhuratë - Shkathtësi artistike

  carousel-6

  Programi

  Rastesishme e perditshme
  Shtimi i stilit jugperëndimor në veshjet tuaja të përditshme.
  Rast i veçantë
  Kompletoni veshjen tuaj zyrtare me një prekje sharmi indigjen.
  carousel-5
  Boho Chic
  Ngritni stilin tuaj bohem me një aksesor unik Navajo.
  carousel-7
  Vlerësimi Kulturor
  Duke përqafuar estetikën Navajo dhe duke mbështetur mjeshtërinë indigjene.

  Hyrje Materiali

  Prezantimi i gjerdanit Navajo Spiny Oyster Turquoise, një copë bizhuteri perëndimore që të lë pa frymë, që kombinon pa mundim sharmin jugperëndimor me stilin bashkëkohor. I punuar me dorë me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, ky choker me rruaza të shkurtër është një aksesor i gjallë që sjell një prekje elegance në çdo veshje. Me përzierjen e saj unike të bruzit dhe guaskës së gocës së detit, kjo gjerdan nuk është vetëm një pjesë në modë, por edhe një simbol i trashëgimisë kulturore, duke e bërë atë një shtesë domethënëse për koleksionin tuaj të bizhuterive.


  ◎ Gjerdan bruz me perle me gjemba Navajo - mjeshtëri e shkëlqyer 

  ◎ Gjerdan bruz me perle me gjemba Navajo - i gjallë dhe i mrekullueshëm

  ◎ Gjerdan bruz me perle me gjemba Navajo - bukuri autentike jugperëndimore

  carousel-6

  FAQ

  1
  Sa është gjatësia e gjerdanit Navajo Spiny Oyster Turquoise?
  Gjatësia e gjerdanit është e shkurtër, e projektuar për t'u përdorur si choker.
  2
  Cili është materiali kryesor i përdorur në këtë gjerdan?
  Materialet kryesore të përdorura janë rruaza Navajo me gjemba dhe rruaza Turquoise.
  3
  A mund të rregullohet ky gjerdan për madhësi të ndryshme qafe?
  Po, gjerdani përmban një kapëse që mund të rregullohet për t'iu përshtatur madhësive të ndryshme të qafës.
  4
  A është ky gjerdan i përshtatshëm si për raste casual ashtu edhe për ato zyrtare?
  Po, dizajni perëndimor dhe jugperëndimor i këtij gjerdani e bën atë mjaft të gjithanshëm për t'u veshur si në raste të rastësishme ashtu edhe në ato zyrtare.
  5
  Si mund të kujdesem më mirë për këtë gjerdan për të siguruar jetëgjatësinë e saj?
  Rekomandohet ta mbani këtë gjerdan larg ujit dhe kimikateve. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë për të shmangur ndonjë njollosje ose dëmtim.
  6
  A është ky gjerdan i punuar me dorë?
  Po, ky gjerdan është punuar me dorë nga artizanët Navajo, duke pasqyruar mjeshtërinë e tyre dhe teknikat tradicionale.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect