loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 1
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 2
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 3
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 4
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 5
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 6
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 7
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 1
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 2
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 3
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 4
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 5
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 6
Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra 7

Rruaza të lëmuara perla perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba, bizhuteri me gurë të çmuar me gjerdan Amazonite Dhuratë për femra

Rruazat e lëmuara të perlës me perla me gjemba bruz dhe portokalli me gjemba me gjerdan Amazoniti është një dhuratë mahnitëse bizhuteri me gurë të çmuar për gratë. Ky gjerdan përmban rruaza të bukura bruz dhe portokalli, së bashku me perlat me gjemba goca deti dhe gurë amazonit me faseta. Ngjyrat e tij të gjalla dhe dizajni elegant e bëjnë atë një aksesor të gjithanshëm që mund të vishet si për raste të rastësishme ashtu edhe për ato zyrtare, duke i shtuar një prekje bukurie natyrore çdo veshjeje. Pavarësisht nëse është një mbrëmje takimi, një dasmë apo një ditë e thjeshtë, kjo gjerdan me siguri do të bëjë një deklaratë dhe do të përmirësojë stilin e çdo gruaje.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Forma\modeli
  Gjerdan
  Ngjarje:
  Përvjetori, Fejesa, Dhurata, Festa, Dasma
  Lloji i gjerdaneve
  Gjerdane me rruaza
  Llojet
  gurë të çmuar dhe metal të ndryshëm mund të përdorin inkorde
  Lloji i bizhuterive
  NECKLACES
  lloj zinxhiri
  Gjerdan
  Madhësia
  madhësi dhe formë të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  stile të ndryshme mund të bëjnë
  Guri kryesor
  Kuarci
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Të tjerë
  Teknologji inlay
  Cilësimi i kanalit
  Gjeri
  Fëmijë, Burra, Unisex, Femra
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  përzierje
  Vendi i Origjinat
  Anhui, Kinë
  Lloji i certifikatës
  CNAS

  Elegante, bie në sy, gurë të çmuar bohem 

  Ju prezantojmë rruazat e lëmuara të perlës me perla me bruz natyral dhe portokalli me gjemba, me gjerdan Amazoniti me fytyrë. Kjo dhuratë e shkëlqyer bizhuteri me gurë të çmuar është krijuar për të ngritur stilin dhe sharmin e çdo gruaje. Me cilësinë e tij të patëmetë, paketimin mahnitës dhe përzierjen unike të ngjyrave, ky gjerdan mishëron elegancën dhe sofistikimin, duke e bërë atë një aksesor ideal për çdo rast.

  ● Elegancë e hollë

  ● Stil i sofistikuar

  ● Krijim artistik

  ● Dhuratë perfekte

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  E mrekullueshme, shëruese, tërheqëse, e gjithanshme

  carousel-3
  avantazhet e produktit 1
  Me mjeshtëri të shkëlqyer, çdo rruazë në këtë gjerdan është punuar me mjeshtëri për të krijuar një bizhuteri mahnitëse që bie në sy.
  未标题-2 (16)
  avantazhet e produktit 2
  Vëmendja ndaj detajeve në mjeshtërinë e këtij gjerdani siguron që çdo komponent, nga rruazat e perlës së perlës me gjemba bruz dhe portokalli, deri tek gurët e çmuar të amazonitit, të përafrohet në mënyrë të përkryer për një dizajn koheziv dhe tërheqës.
  未标题-3 (10)
  avantazhet e produktit 3
  未标题-4 (5)
  avantazhet e produktit 4

  Harmonia elegante në gurët e çmuar

  Kjo rruaza e lëmuar perlë perle me gjemba natyrale bruz dhe portokalli me gjemba me gjerdan Amazoniti është një dhuratë verbuese e bizhuterive me gurë të çmuar e krijuar për gratë. Atributet kryesore përfshijnë përdorimin e bruzit natyral të cilësisë së lartë, rruaza të lëmuara me perla gocë deti portokalli dhe amazonit të fytyrave, i cili i shton një prekje luksoze dhe elegante gjerdanit. Atributet e zgjeruara qëndrojnë në gjatësinë e tij të rregullueshme, duke lejuar përshtatjen për t'iu përshtatur çdo madhësie të qafës. Për më tepër, atributet e funksionit të produktit përfshijnë aftësinë e tij për të përmirësuar pa mundim çdo veshje, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

  ◎ Bukuri natyrore

  ◎ Ngjyra të gjalla

  ◎ Elegancë & Elegante

  carousel-6

  Programi

  Eleganca e përditshme
  Ky gjerdan me gurë të çmuar është i përsosur për t'i dhënë një prekje elegance veshjeve të përditshme.
  Pjesë e deklaratës
  Dalloni nga turma me këtë gjerdan me gurë të çmuar që bien në sy, i përsosur për raste të veçanta.
  carousel-5
  Beachy Chic
  Përmirësoni veshjet tuaja të plazhit ose të pushimeve me këtë gjerdan të bukur, me perla natyrale bruz dhe portokalli me gjemba goca deti.
  carousel-7
  Thjeshtësia e sofistikuar
  Përqafoni një pamje minimaliste dhe të sofistikuar me këtë gjerdan me gurë të çmuar, ideale për punë ose ngjarje zyrtare.

  Hyrje Materiali

  Ju prezantojmë rruazat e lëmuara të perlës me bruzë natyrale dhe portokalli me gjemba me perla me gjerdan Amazoniti me fytyrë, një dhuratë mahnitëse bizhuteri me gurë të çmuar që nxjerr në pah elegancën dhe bukurinë natyrore. E punuar me rruaza perla goce të vërtetë bruz dhe portokalli me gjemba, ky gjerdan ofron një prekje të sofistikimit për çdo veshje. Me veçorinë e shtuar të rruazave të amazonitit, ajo sjell një efekt qetësues dhe balancues tek përdoruesi, duke e bërë atë aksesorin perfekt për gratë që kërkojnë stil dhe harmoni të brendshme.


  ◎ Rruaza të lëmuara perlë perla me bruzë natyrale dhe portokalli me gjemba me perla me gjerdan Amazonit me anë 

  ◎ Mjeshtëri e shkëlqyer dhe kombinim i gjallë i gurëve të çmuar

  ◎ Rrit stilin dhe ngre energjinë

  carousel-6

  FAQ

  1
  Cilat janë materialet e përdorura në "Bruza natyrale dhe portokalli me gjemba perle perla perla dhe bizhuteri me gurë të çmuar gjerdan Amazonite Faceted For Women"?
  Gjerdani është bërë me bruz natyral, perla gocë deti portokalli me gjemba, rruaza të lëmuara dhe gurë të çmuar amazonit me faseta.
  2
  A është ky gjerdan i përshtatshëm për veshjen e përditshme?
  Po, "Rruaza të lëmuara perle me perla me bruz natyrale dhe portokalli me gjemba me perla me gjerdan Amazoniti me fasadë" është projektuar për t'u veshur në baza ditore. Mund të plotësojë lehtësisht veshje dhe stile të ndryshme.
  3
  A mund të rregullohet ky gjerdan në gjatësi të ndryshme?
  Gjatësia e gjerdanit është zakonisht fikse, por nëse keni nevojë për një rregullim, mund të kontaktoni shitësin ose argjendarin për të parë nëse ata mund ta personalizojnë atë për ju.
  4
  Për çfarë raste është i përshtatshëm ky gjerdan?
  Kjo gjerdan është e gjithanshme dhe mund të vishet për raste të ndryshme siç janë festa, dasma, ngjarje zyrtare, apo edhe tubime rastësore. Dizajni i tij unik me siguri do të bëjë një deklaratë.
  5
  Si duhet të kujdesem për gjerdanin për të ruajtur cilësinë e tij?
  Për të siguruar jetëgjatësinë dhe bukurinë e gjerdanit, rekomandohet të shmangni ekspozimin e tij ndaj kimikateve të forta, parfumeve ose rrezet e tepërta të diellit. Është mirë ta ruani në një kuti bizhuterish ose në një qese të butë kur nuk është në përdorim.
  6
  A mund t'i dhurohet kjo gjerdan dikujt special?
  Absolutisht! "Rruaza të lëmuara të perlave me bruz natyral dhe portokalli me gjemba perle me gjerdan Amazoniti me facete" është një dhuratë e shkëlqyer për gratë që vlerësojnë bizhuteri unike dhe me stil. Vjen në një kuti të bukur dhuratë, gati për prezantim.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect