loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 1
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 2
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 3
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 4
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 5
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 6
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 1
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 2
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 3
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 4
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 5
Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi 6

Deti Baltik Natyral pa varëse me flutura qelibar të optimizuar Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi

Varëse natyrale e detit Baltik pa optimizuar me flutura qelibar është një pjesë e gjithanshme që mund të përdoret edhe si varëse gjerdani edhe si karficë zbukurimi. Dizajni i tij i hollë përmban qelibar natyral, të punuar me kujdes në formën e një fluture. Ky aksesor elegant përmirëson çdo veshje, qoftë i veshur në mënyrë elegante si një varëse gjerdani apo përdoret për të shtuar një prekje të sofistikimit si karficë zbukurimi.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Plating
  I kromuar me ar, i veshur me argjend, i praruar 18K
  Lloji i materialit
  Argjend 925 sprovuar
  Forma\modeli
  flutur
  Ngjarje:
  Dasme
  Materia
  e gjitha eshte 100% natyrale
  Lloji i bizhuterive
  Varëse ose Charms
  Madhësia
  madhësi të ndryshme mund të bëjnë
  Cilësia:
  cilësi të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  CLASSIC
  Varëse ose Charms Lloji
  Varëse me temë
  Guri kryesor
  AMBER
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Argjend
  Teknologji inlay
  Vendosja e kthetrave
  Gjeri
  Fëmijë, Burra, Unisex, Femra
  Forma e diamantit
  Të tjerë
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  e verdhë e kuqe
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i certifikatës
  GIA

  I gjithanshëm, i punuar me dorë, i përjetshëm, baltik 

  Varëse Natyrore e Detit Baltik pa flutura qelibar të optimizuar u ofron klientëve opsionin e gjithanshëm për ta përdorur atë si një varëse gjerdani ose si karficë zbukurimi. E krijuar nga qelibar me cilësi të lartë dhe të pandryshuar që gjendet në Detin Baltik, kjo varëse përmban një formë të shkëlqyer fluture që i shton një prekje elegance çdo veshjeje. Me paketimin e tij unik dhe stilin e përjetshëm, ai përbën një dhuratë të përsosur ose një zbukurim personal.

  ● Luksoze dhe e gjithanshme

  ● Eleganca e përjetshme

  ● Artistike delikate

  ● Shkathtësia e ripërcaktuar

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  I gjithanshëm, elegant, i përjetshëm, autentik

  carousel-3
  I përdorur
  Kjo varëse ofron avantazhin unik të përdorimit të dyfishtë, duke e lejuar atë të vishet edhe si varëse gjerdani edhe si karficë zbukurimi.
  未标题-2 (16)
  Autentike
  E krijuar nga qelibar origjinal i Detit Baltik, kjo varëse shfaq bukurinë natyrore dhe detajet e ndërlikuara të një modeli fluturash.
  未标题-3 (10)
  Elegante
  Me dizajnin e saj mahnitës dhe mjeshtërinë me cilësi të lartë, kjo varëse i shton një prekje elegance çdo veshjeje.
  未标题-4 (5)
  Funksionale
  Kombinimi i funksionalitetit dhe bukurisë në këtë varëse e bën atë një aksesor të gjithanshëm dhe elegant për çdo rast.

  I gjithanshëm, organik, i shijshëm, i adaptueshëm

  Varëseja Natyrore e Detit Baltik pa flutura qelibar të optimizuar është një bizhuteri e gjithanshme dhe unike. Atributi i tij kryesor qëndron në materialin e tij origjinal qelibar me burim nga Deti Baltik, duke i dhënë një pamje natyrale dhe elegante. Kjo varëse me përdorim të dyfishtë mund të përdoret ose si një varëse gjerdani ose një karficë zbukurimi, duke lejuar një stil të personalizuar dhe të personalizueshëm.

  ◎ Qelibar natyral i Detit Baltik

  ◎ Funksionaliteti me përdorim të dyfishtë

  ◎ Sharmi dhe Bukuria

  carousel-6

  Programi

  Zgjerimi i rastësishëm i gjerdanit
  Si një varëse gjerdani, kjo varëse me flutura qelibar natyrale e Detit Baltik mund të lartësojë çdo veshje të rastësishme me dizajnin e saj elegant dhe të frymëzuar nga natyra, duke shtuar një prekje të sofistikimit.
  Eleganca formale e karficës
  Transformoni veshjen tuaj zyrtare me këtë karficë mahnitëse fluturash. E bërë nga qelibar natyral i Detit Baltik, ajo sjell një prekje të elegancës klasike në bluza ose fustane, perfekte për raste të veçanta ose ngjarje profesionale.
  carousel-5
  Gjerdan i frymëzuar nga natyra
  Vishni këtë varëse të gjithanshme si një gjerdan për të shfaqur dashurinë tuaj për natyrën dhe aksesorët unikë. Dizajni i fluturës, i krijuar nga qelibar natyral i Detit Baltik, i shton një prekje të çuditshme dhe bukurie stilit tuaj të përditshëm.
  carousel-7
  Aksesorë i gjithanshëm i modës
  Tipari i përdorimit të dyfishtë i kësaj varëseje ju lejon të kaloni pa mundim ndërmjet veshjes së saj si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi, duke ju dhënë lirinë për të bërë aksesorë sipas disponimit dhe stilit tuaj personal.

  Hyrje Materiali

  Prezantoni varësen natyrale të Detit Baltik pa flutura të optimizuara prej qelibar, një pjesë e shkëlqyer që kombinon pa mundim elegancën dhe shkathtësinë. I projektuar për përdorim të dyfishtë, ai mund të përdoret si një varëse gjerdani ose si karficë zbukurimi, duke ju lejuar të ndryshoni stilin tuaj pa mundim. E krijuar nga qelibar autentik i Detit Baltik, kjo varëse flutur sjell një prekje të bukurisë së natyrës në veshjen tuaj të përditshme, ndërsa detajet e saj të hollë shtojnë një prekje të sofistikimit në çdo veshje.


  ◎ Deti Baltik Natyror pa varëse fluturash qelibar të optimizuar 

  ◎ Dekorimi me përdorim të dyfishtë mund të përdoret si varëse gjerdani ose karficë zbukurimi

  ◎ Dekorime kuptimplote

  carousel-6

  FAQ

  1
  A është varëseja natyrale e detit Baltik pa optimizuar me flutura qelibar e përshtatshme si për gjerdan ashtu edhe për karficë?
  Po, kjo varëse është projektuar posaçërisht për përdorim të dyfishtë dhe mund të përdoret edhe si varëse gjerdani edhe si karficë zbukurimi.
  2
  Si mund ta vesh si gjerdan varësen natyrale të Detit Baltik, pa optimizuar nga qelibar?
  Mund ta lidhni varësen në një zinxhir gjerdani ose kordon sipas dëshirës tuaj duke përdorur kapësen ose unazën e dhënë.
  3
  A mund të shndërrohet lehtësisht në një karficë zbukurimi natyral i Detit Baltik pa një varëse të optimizuar prej qelibar?
  Po, kjo varëse përmban një gjilpërë të pasme që ju lejon ta shndërroni lehtësisht në një karficë zbukurimi duke e ngjitur në veshjen ose aksesorin tuaj.
  4
  Nga çfarë materialesh është bërë varëse me flutura qelibar natyrale pa optimizuar?
  Kjo varëse është bërë nga qelibar natyral i Detit Baltik, i cili njihet për pamjen e tij unike dhe të bukur.
  5
  A është e përshtatshme për veshin e përditshëm Varëseja Natyrore e Detit Baltik pa të optimizuar nga qelibar?
  Po, kjo varëse është projektuar të jetë e gjithanshme dhe e qëndrueshme, duke e bërë atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm si gjerdan ose karficë zbukurimi.
  6
  A ka ndonjë udhëzim specifik për kujdesin për varësen natyrale të Detit Baltik, pa të optimizuar me flutura qelibar?
  Për ta mbajtur varësen në gjendje të mirë, rekomandohet të shmangni ekspozimin e saj ndaj kimikateve të ashpra, temperaturave ekstreme ose rrezet e diellit direkte. Pastrojeni butësisht duke përdorur një leckë të butë ose një zgjidhje të butë sapuni kur është e nevojshme.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect