loading

З.Х. 2010  

Производи
Производи
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 1
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 2
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 3
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 4
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 5
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 6
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 1
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 2
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 3
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 4
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 5
Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош 6

Природно Балтичко Море Без оптимизиран килибарен привезок со пеперутка Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош

Природното Балтичко Море без оптимизирана килибарна пеперутка е разноврсно парче што може да се користи и како приврзок за ѓердан и како брош. Неговиот извонреден дизајн се одликува со природен килибар, внимателно изработен во форма на пеперутка. Овој елегантен додаток ја подобрува секоја облека, без разлика дали се носи елегантно како приврзок за ѓердан или се користи за да додаде допир на софистицираност како брош.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  Плаќања:
  квантитет
  Попуст
  Цена
  Позлата
  Позлатен, позлатен, позлатен 18К
  Тип на материјал
  Сребро од 925
  Облик\шаблон
  пеперутка
  Настанок
  Свадка
  Материјал
  се е 100% природно
  Тип на накит
  Привезоци или шарм
  Големина
  различна големина може да направи
  Квалитет
  различен квалитет може да направи
  Стил
  CLASSIC
  Приврзоци или шарм Тип
  Тематски приврзоци
  Главен камен
  AMBER
  Главен материјал за накит
  Сребрен
  Технологија на вградување
  Поставување на канџи
  Лон
  Детски, Машки, Унисекс, Женски
  Облик на дијамант
  Друго
  обликот
  различна форма може да направи
  Боја
  жолто црвено
  Место на потеклот
  Гуангдонг, Кина.
  Тип на сертификат
  GIA

  Разноврсна, рачно изработена, безвременска, балтичка 

  Природното Балтичко Море без оптимизиран килибарен приврзок од пеперутка им нуди на клиентите разновидна опција да го користат и како приврзок за ѓердан или како брош. Изработен од висококвалитетен, непроменет килибар пронајден во Балтичкото Море, овој привезок се одликува со извонреден облик на пеперутка што додава допир на елеганција на секоја облека. Со своето уникатно пакување и безвременски стил, тој е совршен подарок или личен украс.

  ● Луксузен и разноврсен

  ● Безвременска елеганција

  ● Деликатна уметност

  ● Редефинирана разновидност

  carousel-2

  Приказ на производот

  carousel-2
  рингишпил-2
  Читај повеќе
  carousel-5
  рингишпил-5
  Читај повеќе
  carousel-7
  рингишпил-7
  Читај повеќе

  Разноврсна, елегантна, безвременска, автентична

  carousel-3
  Исклучи
  Овој приврзок ја нуди единствената предност што е двојна употреба, што овозможува да се носи и како приврзок за ѓердан и како брош.
  未标题-2 (16)
  Автентични
  Изработен од оригинален килибар на Балтичкото Море, овој приврзок ја прикажува природната убавина и сложените детали на дизајнот на пеперутка.
  未标题-3 (10)
  Елегантен
  Со својот неверојатен дизајн и висококвалитетна изработка, овој приврзок додава допир на елеганција на секоја облека.
  未标题-4 (5)
  Функционални
  Комбинацијата на функционалност и убавина во овој приврзок го прави разновиден и стилски додаток за секоја пригода.

  Разновиден, органски, вкусен, приспособлив

  Природното Балтичко Море без оптимизирана килибарна пеперутка е разноврсно и уникатно парче накит. Нејзиниот основен атрибут лежи во неговиот оригинален килибар материјал добиен од Балтичкото Море, давајќи му природен и елегантен изглед. Овој приврзок со двојна употреба може да се користи или како приврзок за ѓердан или како брош, што овозможува персонализиран и приспособлив стил.

  ◎ Природен килибар на Балтичкото Море

  ◎ Функционалност со двојна употреба

  ◎ Шарм и убавина

  carousel-6

  Сценарио за апликација

  Секојдневно подобрување на ѓердан
  Како приврзок за ѓердан, овој приврзок од природен килибар на Балтичко Море со пеперутка може да ја подигне секоја лежерна облека со својот елегантен дизајн инспириран од природата, додавајќи допир на софистицираност.
  Свечена елеганција на брош
  Трансформирајте ја вашата свечена облека со овој прекрасен брош со пеперутка. Направен од природен килибар на Балтичкото Море, внесува допир на класична елеганција на блузите или фустаните, совршени за специјални прилики или професионални настани.
  carousel-5
  Ѓердан инспириран од природата
  Носете го овој разновиден привезок како ѓердан за да ја покажете вашата љубов кон природата и уникатните додатоци. Дизајнот на пеперутка, изработен од природен килибар на Балтичкото Море, додава шмек и убавина во вашиот секојдневен стил.
  carousel-7
  Разновиден моден додаток
  Функцијата за двојна употреба на овој приврзок ви овозможува без напор да се префрлате помеѓу носењето како приврзок за ѓердан или брош, давајќи ви слобода да примените додатоци според вашето расположение и личен стил.

  Вовед во материјалот

  Ви го претставуваме природното Балтичко Море без оптимизиран килибарен приврзок од пеперутка, извонредно парче кое без напор ги комбинира елеганцијата и разновидноста. Дизајниран за двојна употреба, може да се користи и како приврзок за ѓердан или како брош, што ви овозможува без напор да го промените вашиот стил. Изработен од автентичен килибар на Балтичкото Море, овој привезок со пеперутка внесува допир на убавината на природата во вашето секојдневно носење, додека неговите извонредни детали додаваат допир на софистицираност на секоја облека.


  ◎ Природно Балтичко Море без оптимизиран килибарен приврзок од пеперутка 

  ◎ Декорација со двојна употреба може да се користи како приврзок за ѓердан или брош

  ◎ Смислена декорација

  carousel-6

  FAQ

  1
  Дали приврзокот од природно Балтичко Море без оптимизиран килибар пеперутка е погоден и за ѓердан и за брош?
  Да, овој приврзок е специјално дизајниран за двојна употреба и може да се користи и како приврзок за ѓердан и како брош.
  2
  Како можам да го носам природниот приврзок од балтичко море без оптимизиран килибар пеперутка како ѓердан?
  Приврзокот можете да го закачите на синџир или врвка за ѓердан по ваш избор со помош на обезбедената спојка или јамка.
  3
  Дали природното Балтичко Море без оптимизиран килибарен приврзок од пеперутка може лесно да се претвори во брош?
  Да.
  4
  Од кои материјали е направен приврзокот за природно балтичко море без оптимизиран килибар пеперутка?
  Овој приврзок е изработен од природен килибар на Балтичкото Море, кој е познат по својот уникатен и прекрасен изглед.
  5
  Дали приврзокот од природно Балтичко Море без оптимизиран килибар пеперутка е погоден за секојдневно носење?
  Да, овој приврзок е дизајниран да биде разновиден и издржлив, што го прави погоден за секојдневно носење како ѓердан или брош.
  6
  Дали има некои специфични упатства за нега на приврзокот за природно Балтичко Море без оптимизиран килибар пеперутка?
  За да го одржувате приврзокот во добра состојба, се препорачува да избегнувате да го изложувате на груби хемикалии, екстремни температури или директна сончева светлина. Нежно исчистете го со мека крпа или благ раствор од сапун кога е потребно.
  Контакт
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Customer service
  detect