loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 1
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 2
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 3
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 4
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 5
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 6
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 1
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 2
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 3
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 4
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 5
Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08 6

Gjerdan me rruaza me veshje me gurë të çmuar me leckë të cilësisë së mirë 20230522-03-08

Hyni në një botë me elegancë të përjetshme me gjerdanin tonë Vintage Mop Gemstone Spiny Oyster Jadeite Beaded 20230522-03-08. Imagjinoni veten duke shëtitur nëpër një treg të zhurmshëm në një qytet të çuditshëm bregdetar, me diellin që hedh një shkëlqim të ngrohtë mbi grupin e gjallë të ngjyrave që zbukurojnë këtë pjesë magjepsëse. Të punuara në mënyrë delikate nga artizanë të aftë, rruazat e shkëlqyera të perlës janë të ndërthurura me gocë deti të gjalla me gjemba dhe gurë të çmuar magjepsës jadeite, duke krijuar një mozaik mahnitës të bukurisë harmonike që do të magjepsë zemrat dhe do të kthejë kokën kudo që të shkoni.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Plating
  I veshur me argjend, i veshur me ar, i veshur me rodium, i veshur me ar rozë, i veshur me platin, rodium i zi, i praruar me bakër antik
  Madhësi të tjera
  madhësi të ndryshme mund të bëjnë
  Lloji i materialit
  Argjend 925 sprovuar
  Forma\modeli
  Gjerdan
  Ngjarje:
  Të tjera, Përvjetori, Fejesa, Dhurata, Dasma, Festa
  Lloji i gjerdaneve
  Gjerdan
  Lloji i bizhuterive
  NECKLACES
  lloj zinxhiri
  Gjerdan
  Stili
  Të tjerë
  Guri kryesor
  Bruz
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Argjend
  Teknologji inlay
  Cilësimi i kanalit
  Forma e diamantit
  Asscher Cut
  Ngjyra
  përzierje
  Vendi i Origjinat
  Kinë
  Lloji i certifikatës
  GIA

  Gjerdan i hollë, i punuar me dorë, mahnitës 

  Ky gjerdan me rruaza me inlay me gurë të çmuar të cilësisë së mirë, është një aksesor i përjetshëm që përmirëson bukur çdo veshje. Dizajni i tij unik dhe i ndërlikuar, me materiale me cilësi të lartë dhe mjeshtëri të shkëlqyer, shton një prekje elegance dhe shkathtësie. E paketuar në një kuti elegante, kjo gjerdan është një dhuratë e përsosur ose një shtesë e dashur për koleksionin tuaj të bizhuterive.

  ● Elegancë e hollë

  ● Bukuri e përjetshme

  ● Afinitet luksoz

  ● Dhuratë e paharrueshme

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Gjerdan i hollë Vintage me gurë të çmuar

  carousel-3
  Mjeshtëri e hollë
  Gjerdani me rruaza me rruaza me inlay me gurë të çmuar Vintage Mop 20230522-03-08 tregon mjeshtëri të jashtëzakonshme, duke theksuar aftësinë dhe ekspertizën e artizanëve tanë (Mjeshtëri).
  未标题-2 (16)
  Eleganca natyrore e gurëve të çmuar
  Ky gjerdan mahnitës përmban një kombinim unik të gurëve të çmuar natyralë, duke përfshirë gocë deti me gjemba dhe xhadeit, i cili i shton një prekje elegance dhe sofistikimi çdo veshjeje (Gurët e çmuar Natyral).
  未标题-3 (10)
  Dizajn i përjetshëm
  Me punimet e ndërlikuara të rruazave dhe dizajnin e hollë, ky gjerdan është një aksesor i përjetshëm që mund të përmirësojë çdo gardërobë, duke e bërë atë një pjesë të domosdoshme për entuziastët e modës (Dizajni pa kohë).
  未标题-4 (5)
  Qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi
  E bërë me materiale të cilësisë së lartë, gjerdani me rruaza me rruaza me gjilpërë me gurë të çmuar Vintage Mop 20230522-03-08 siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke ju lejuar të shijoni bukurinë e tij për vitet në vijim (Qëndrueshmëri).

  Elegancë unike, e përjetshme, gur i çmuar

  Gjerdani Vintage Mop Gemstone Spiny Oyster Jadeite Beaded 20230522-03-08 është një aksesor mahnitës që ndërthur elegancën dhe veçantinë. Atributet e tij kryesore qëndrojnë në përdorimin e materialeve origjinale dhe me cilësi të lartë, të tilla si goca deti me gjemba dhe jadeiti, të cilat i japin gjerdanit një ndjesi të përjetshme dhe luksoze. Atributet e zgjeruara e rrisin më tej bukurinë e saj me punimet e ndërlikuara të inkorporeve, duke krijuar një dizajn magjepsës dhe të sofistikuar. Me pamjen e saj magjepsëse, gjerdani shërben si një pjesë e modës dhe një investim i vlefshëm, duke e bërë atë një shtesë të përsosur për çdo koleksion bizhuterish.

  ◎ Gur i çmuar i shkëlqyeshëm

  ◎ Perle e bukur me gjemba

  ◎ Gurë të gjallë Jadeite

  carousel-6

  Programi

  Elegancë e rastësishme
  Ngritni stilin tuaj të përditshëm me këtë gjerdan me rruaza me gurë të çmuar Vintage Mop, Oyster Jadeite Inlay, duke i shtuar një prekje elegance veshjeve tuaja të rastësishme.
  Soiree e sofistikuar
  Bëni një deklaratë mahnitëse në ngjarjet zyrtare me këtë gjerdan të hollë, duke nxjerrë në pah sofistikimin e përjetshëm dhe duke përmirësuar veshjen tuaj zyrtare.
  carousel-5
  Boho Glam
  Përqafoni bohemin tuaj të brendshëm me këtë gjerdan sharm vintage, perfekt për t'i shtuar një prekje unike dhe elegance modës suaj të frymëzuar nga boho.
  carousel-7
  Bukuri klasike
  Përmirësoni stilin tuaj klasik me këtë gjerdan të dizajnuar në mënyrë të ndërlikuar, duke shfaqur zbukurime të bukura me gurë të çmuar që i shtojnë një prekje bukuri të cilësisë së mirë çdo veshjeje.

  Hyrje Materiali

  Ju prezantojmë gjerdanin tonë Vintage Mop Gemstone me gjemba me perle Jadeite, një pjesë vërtet unike dhe e hollë që kombinon pa mundim elegancën dhe individualitetin. Ky gjerdan premton t'i shtojë një hije hijeshi vintage çdo veshjeje, duke e bërë atë aksesorin perfekt për çdo rast. Dizajni i ndërlikuar dhe përdorimi i gurëve të çmuar me cilësi të lartë sigurojnë një tërheqje të përjetshme, duke garantuar se do të ndiheni të sigurt dhe me stil sa herë që i vishni.


  ◎ Eleganca e gurëve të çmuar 

  ◎ Dizajn i përjetshëm

  ◎ Stili pa mundim

  carousel-6

  FAQ

  1
  Sa është gjatësia e gjerdanit me rruaza me rruaza me inlay me gurë të çmuar Vintage Mop 20230522-03-08?
  Gjerdani ka një gjatësi prej rreth 18 inç.
  2
  A mund të rregullohet gjatësia e gjerdanit?
  Jo, gjatësia e gjerdanit nuk mund të rregullohet pasi është fiksuar në 18 inç.
  3
  Cilat materiale janë përdorur për të bërë këtë gjerdan?
  Gjerdani Vintage Mop Gemstone Spiny Oyster Jadeite Beaded 20230522-03-08 është bërë duke përdorur një kombinim të perlës, gocë deti me gjemba dhe rruaza jadeite.
  4
  A është ky gjerdan i përshtatshëm për veshjen e përditshme?
  Po, ky gjerdan mund të vishet si për raste casual ashtu edhe për ato zyrtare, duke e bërë atë të përshtatshëm për veshjen e përditshme.
  5
  Si është bërë shtrimi i gurëve të çmuar në këtë gjerdan?
  Instalimi i gurëve të çmuar në këtë gjerdan është bërë me përpikëri me dorë, duke siguruar saktësi dhe saktësi në vendosjen e gurëve të çmuar.
  6
  Si duhet të kujdesem për këtë gjerdan për të ruajtur cilësinë e saj?
  Për të ruajtur cilësinë e gjerdanit Vintage Mop Gemstone Spiny Oyster Jadeite Beaded 20230522-03-08, rekomandohet të shmangni ekspozimin ndaj kimikateve të forta, parfumit ose lagështirës së tepërt. Fshijeni butësisht me një leckë të butë pas çdo përdorimi dhe ruajeni në një kuti ose qese bizhuterish për të parandaluar gërvishtjet ose dëmtimet.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect