loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 1
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 2
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 3
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 4
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 5
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 6
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 1
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 2
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 3
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 4
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 5
Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 6

Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi

Hyni në një botë me bukuri të përjetshme me varësen tonë Natyrore të Detit Baltik pa të optimizuar qelibar. E krijuar me saktësi dhe elegancë, kjo varëse shfaq një formë kryqi magjepsëse mozaiku, që simbolizon besimin dhe spiritualitetin. Qelibari rrezatues, me burim nga thellësitë e Detit Baltik, shkëlqen me një nuancë të ngrohtë të artë, duke mahnitur të gjithë ata që e shohin atë. E bërë me argjend 925 të pastër, kjo varëse shkëlqen sofistikimin dhe hirin, duke e bërë atë aksesorin e përsosur për të ngritur lart çdo veshje. Përjetoni magjepsjen e natyrës dhe zbukurojeni veten me këtë vepër të shkëlqyer arti.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Plating
  I kromuar me ar, i veshur me argjend, i praruar 18K
  Lloji i materialit
  Argjend 925 sprovuar
  Forma\modeli
  kryq
  Ngjarje:
  Dasme
  Materia
  e gjitha eshte 100% natyrale
  Lloji i bizhuterive
  Varëse ose Charms
  Madhësia
  madhësi të ndryshme mund të bëjnë
  Cilësia:
  cilësi të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  CLASSIC
  Guri.
  AMBER
  Varëse ose Charms Lloji
  Varëse me temë
  Guri kryesor
  AMBER
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Argjend
  Teknologji inlay
  Vendosja e kthetrave
  Gjeri
  Fëmijë, Burra, Unisex, Femra
  Forma e diamantit
  Të tjerë
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  E kuqe
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i certifikatës
  GIA

  Eleganca autentike e qelibarit baltik 

  Prezantimi i varëses sonë Natyrore të Detit Baltik pa qelibar të optimizuar, e projektuar në mënyrë të shkëlqyeshme në një formë kryqi mozaiku prej argjendi 925 të pastër, që mburret si me elegancë ashtu edhe me shpirtëror. E punuar me dorë me kujdes dhe vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo varëse ofron një pjesë të vërtetë të bukurisë së pasur natyrore të Detit Baltik. I dorëzuar në një kuti të paketuar bukur, ai e bën dhuratën perfekte për dikë të veçantë ose një shtesë domethënëse për koleksionin tuaj.

  ● Varëse natyrale e qelibarit të Detit Baltik

  ● Varëse argjendi e pastër qelibar

  ● Varëse e hollë qelibar

  ● Varëse me qelibar të Detit Baltik

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Amber autentik baltik: Kjo varëse përmban qelibar të vërtetë të Detit Baltik, i çmuar për bukurinë e tij natyrore dhe vetitë shëruese

  carousel-3
  Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 12
  Autenticiteti
  Varëse është bërë nga qelibar origjinal i Detit Baltik, duke siguruar origjinalitetin dhe vlerën e saj.
  未标题-2 (16)
  Mjeshtëri e përpiktë
  Detajet e ndërlikuara dhe punimi i saktë i kësaj varëseje shfaqin përkushtimin dhe aftësinë që u krijuan në krijimin e saj.
  未标题-3 (10)
  Eleganca dhe shpirtërore
  Dizajni në formë kryqi me mozaik argjendi të pastër i varëses nxjerr një ndjenjë elegance dhe shpirtërore, duke e bërë atë një aksesor unik dhe kuptimplotë.
  未标题-4 (5)
  Vetitë shëruese
  Qelibar i Detit Baltik është i njohur për vetitë e tij natyrale kuruese, duke e bërë këtë varëse jo vetëm një bizhuteri të bukur, por edhe potencialisht të dobishme për mirëqenien e përdoruesit.

  Elegancë autentike, e ndërlikuar, shëruese

  Varëse Natyrore e Detit Baltik pa qelibar të optimizuar është një varëse me mozaik argjendi 925 sprovuar në formë kryqi që shfaq bukurinë natyrore të qelibarit nga Deti Baltik. Atributet e tij kryesore përfshijnë përdorimin e qelibarit origjinal të Detit Baltik, pa optimizim ose përmirësim, dhe një dizajn në formë kryqi. Atributet e zgjeruara nxjerrin në pah cilësinë e argjendit 925 të pastër që shton elegancë dhe qëndrueshmëri. Kjo varëse ofron vlerë përmes natyrës së saj unike dhe autentike, aftësisë së saj për të qenë një simbol shpirtëror dhe materialeve të saj me cilësi të lartë. Me dizajnin e saj tërheqës dhe simbolikën kuptimplotë, ajo funksionon si një aksesor në modë dhe një hajmali shpirtërore, ndërsa struktura e varëses ofron një model mozaiku tërheqës vizualisht që shton hijeshinë e saj të veçantë.

  ◎ Qelibar autentik natyral i Detit Baltik

  ◎ Mozaiku 925 argjendi i pastër në formë kryqi

  ◎ Aksesor kuptimplotë dhe elegant

  carousel-6

  Programi

  Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 17
  Eleganca e rastësishme
  Ngrini pamjen tuaj të përditshme me këtë varëse natyrale të qelibarit të Detit Baltik, duke i shtuar një prekje elegance veshjeve tuaja të rastësishme.
  Varëse natyrale e Detit Baltik, pa varëse qelibar të optimizuar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi 18
  Boho Chic
  Përqafoni stilin tuaj të lirë me këtë varëse kryq me mozaik, perfekte për deklaratat e modës me frymëzim bohem.
  carousel-5
  Gjerdan deklarate
  Bëni një deklaratë të guximshme me këtë varëse argjendi të pastër që bie në sy, me siguri që do të jetë fillimi i bisedës në çdo ngjarje apo mbledhje.
  carousel-7
  Dhuratë kuptimplote
  Tregojini dikujt që ju intereson me këtë varëse të veçantë qelibar të Detit Baltik, që simbolizon dashurinë, mbrojtjen dhe bukurinë. Bën dhuratën e përsosur të përzemërt.

  Hyrje Materiali

  Varëse natyrale e detit Baltik pa qelibar të optimizuar është një aksesor i punuar bukur i bërë nga argjendi 925 i pastër me një dizajn në formë kryqi mozaik. Kjo varëse është bërë nga qelibar autentik me burim nga Deti Baltik, duke theksuar bukurinë e saj natyrore dhe ngjyrat magjepsëse. Duke veshur këtë varëse, përdoruesit mund të shijojnë energjinë natyrore dhe vetitë shëruese që zotëron qelibar, duke i dhënë një stil elegance stilit të tyre.


  ◎ Qelibar natyral i Detit Baltik dhe varëse argjendi 925 sprovuar 

  ◎ Përfitimet terapeutike të veshjes së qelibarit të Detit Baltik

  ◎ E punuar me dorë dhe autentike

  carousel-6

  FAQ

  1
  Çfarë është varëse natyrale e Detit Baltik pa optimizuar qelibar 925 varëse me mozaik argjendi të pastër në formë kryqi?
  Varëse Natyrore e Detit Baltik pa optimizuar qelibar 925 varëse me mozaik në formë kryqi është një bizhuteri e bërë me qelibar natyral dhe argjend 925 të cilësisë së lartë. Është projektuar në formën e një kryqi.
  2
  A është qelibar i vërtetë në këtë varëse?
  Po, qelibari i përdorur në këtë varëse është 100% qelibar origjinal i Detit Baltik. Nuk optimizohet apo trajtohet në asnjë mënyrë, duke siguruar vërtetësinë e tij.
  3
  Cila është rëndësia e formës së kryqit në këtë varëse?
  Forma e kryqit ka rëndësi fetare dhe simbolike për shumë njerëz. Shpesh lidhet me krishterimin dhe përfaqëson besimin, sakrificën dhe mbrojtjen shpirtërore.
  4
  A mund ta veshin këtë varëse si nga meshkujt ashtu edhe nga femrat?
  Po, kjo varëse është e përshtatshme si për meshkuj ashtu edhe për femra. Dizajni dhe madhësia e tij e bëjnë atë të gjithanshëm për këdo që vlerëson simbolet shpirtërore ose fetare.
  5
  A është varëse prej argjendi të pastër?
  Po, varëse është prej argjendi 925 sprovuar, që do të thotë se është e përbërë nga 92,5% argjend dhe 7,5% metale të tjera për forcë dhe qëndrueshmëri të shtuar.
  6
  Për cilat raste apo veshje do të ishte e përshtatshme kjo varëse?
  Kjo varëse mund të vishet në raste të ndryshme, si ceremoni fetare, dalje të rastësishme, festa, apo edhe si aksesor i përditshëm. Mund të plotësojë si veshjet formale ashtu edhe ato joformale, duke shtuar një prekje elegance dhe simbolike në veshjen e dikujt.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect