loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 1
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 2
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 3
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 4
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 5
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 6
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 1
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 2
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 3
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 4
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 5
Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08 6

Gjerdan i stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë me gurë të çmuar bruz 20220522-05-08

Imagjinoni të hyni në një pueblo të lagur nga dielli në zemër të jugperëndimit. Teksa endesh nëpër rrugët e ngushta të veshura me mure prej qerpiçi, syri yt kap një paraqitje të shkurtër të një gjerdani mahnitës të stilit jugperëndimor të stilit të çmuar me gurë të çmuar bruz, të punuar me dorë. Gurët e çmuar të gjallë bruz që shkëlqejnë nën diellin e shkretëtirës, ​​të punuar me dorë me një dhunti tradicionale jugperëndimore, ngjallin një ndjenjë të mençurisë së lashtë dhe bukurisë së përjetshme. Ky gjerdan kap pa sforcim thelbin e hijeshisë jugperëndimore, duke sjellë një prekje elegance fshatare në çdo ansambël.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Plating
  I veshur me argjend, i praruar me ar, i veshur me rodium, me ar rozë, i veshur me platin, rodium i zi
  Lloji i materialit
  Argjend 925 sprovuar
  teknologjia e mozaikut
  Futja e thonjve
  Forma\modeli
  Gjerdan
  Ngjarje:
  Të tjera, Përvjetori, Fejesa, Dhurata, Dasma, Festa, Të tjera
  Lloji i gjerdaneve
  Gjerdane me rruaza
  Materia
  Materiali inox
  Llojet
  gurë të çmuar dhe metal të ndryshëm mund të përdorin inkorde
  Lloji i bizhuterive
  NECKLACES
  lloj zinxhiri
  Gjerdan
  Madhësia
  madhësi dhe formë të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  stile të ndryshme mund të bëjnë
  Guri kryesor
  Bruz
  Materiali kryesor i bizhuterive
  Bruz natyral
  Teknologji inlay
  Cilësimi i kanalit
  Gjeri
  Unisex, Femra, Meshkuj, Fëmijë
  Forma e diamantit
  Prerje e rrumbullakët brilante
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  përzierje
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i certifikatës
  GIA

  Gjerdan mahnitës me gurë të çmuar bruz! 

  Ky gjerdan me gurë të çmuar me bruz, i punuar me dorë, është ideal për ata që adhurojnë stilin jugperëndimor dhe duan të bëjnë një deklaratë. Dizajni i ndërlikuar tregon mjeshtërinë e patëmetë dhe vëmendjen ndaj detajeve, duke e bërë atë një aksesor unik dhe tërheqës. Me materialet e tij me cilësi të lartë dhe paketimin e hollë, ky gjerdan është njëkohësisht një bizhuteri mahnitëse dhe një opsion domethënës dhuratë.

  ● Elegancë e punuar me dorë

  ● Unike e Bukur

  ● Stili i ngritur

  ● Cilësi e jashtëzakonshme

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Artistikë e hollë

  carousel-3
  Mjeshtëri e hollë
  Punuar me përpikëri me dorë për cilësi superiore dhe vëmendje ndaj detajeve.
  未标题-2 (16)
  Bukuri natyrore
  Përmban gurë të çmuar origjinale bruz, duke shtuar një prekje elegance organike.
  未标题-3 (10)
  Stili indigjen jugperëndimor
  Shfaq një dizajn unik dhe të veçantë të frymëzuar nga kultura indigjene e jugperëndimit.
  未标题-4 (5)
  Arti dhe stili
  Përfaqëson kombinimin perfekt të krijimtarisë dhe elegancës së modës.

  Gjerdan bruz i punuar artizanal

  Gjerdani i stilit jugperëndimor të stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë të bërë me dorë (Kodi i produktit: 20220522-05-08) kombinon mjeshtërinë tradicionale të punuar me dorë me një leckë unike të dyfishtë dhe dizajn guri të çmuar bruz. Atributet kryesore të kësaj gjerdan përfshijnë stilin e saj jugperëndimor dhe përdorimin e gurëve të çmuar të vërtetë. Atributet e zgjeruara përfshijnë detajet e ndërlikuara të punuara me dorë dhe kombinimin e ngjyrave plotësuese. Atributet e vlerës reflektohen në aftësinë e gjerdanit për të përmirësuar çdo veshje me dizajnin e saj të veçantë dhe tërheqës. Karakteristika e funksionit të produktit qëndron në aftësinë e tij për t'u veshur si një pjesë e zakonshme ose si një aksesor i gjithanshëm për raste të ndryshme. Në përgjithësi, struktura e gjerdanit formon një kombinim të elegancës dhe frymëzimit kulturor, duke e bërë atë një shtesë të përjetshme dhe të bukur për çdo koleksion bizhuterish.

  ◎ Elegancë e punuar me dorë

  ◎ Gurë të çmuar të gjallë bruz

  ◎ I gjithanshëm dhe i rregullueshëm

  carousel-6

  Programi

  Elegancë e përditshme
  Ngritni stilin tuaj të përditshëm me këtë gjerdan të stilit jugperëndimor të stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë, të punuar me dorë, duke shtuar një prekje elegance fshatare në veshjet tuaja të rastësishme.
  Dasma Bohemiane
  Plotësoni pamjen tuaj bohemiane të nusërisë me këtë gjerdan unik të punuar me dorë, me gurë të çmuar bruz dhe që kap frymën e stilit jugperëndimor.
  carousel-5
  Dhuratë artizanale
  Surprizoni të dashurit tuaj me këtë gjerdan të hollë të punuar me dorë, duke shfaqur bukurinë e gurëve të çmuar të bruzës dhe mjeshtërinë e artistit, duke e bërë atë një dhuratë të përsosur për çdo rast të veçantë.
  carousel-7
  Vizat e Festivalit Veror
  Dalloni në festivalet verore me këtë gjerdan të stilit jugperëndimor, duke përfshirë ngjyrat e gjalla të gurëve të çmuar të bruzës në veshjet tuaja të festivalit, duke ju dhënë një pamje të lirë dhe në modë.

  Hyrje Materiali

  Gjerdani i stilit jugperëndimor të stilit jugperëndimor me leckë të dyfishtë të bëra me dorë (kodi i produktit: 20220522-05-08) ofron një përzierje unike të elegancës dhe hijeshisë jugperëndimore. E punuar me dorë me saktësi, gjerdani përmban gurë të çmuar mahnitës të bruzës që përmirësojnë pa mundim çdo veshje. Dizajni i leckës së dyfishtë rrit qëndrueshmërinë duke i shtuar një prekje të sofistikimit pjesës, duke e bërë atë një aksesor të përsosur për ata që kërkojnë të lartësojnë stilin e tyre.


  ◎ Punuar me dorë 

  ◎ Gur të çmuar me bruz të dyfishtë

  ◎ Stili Jugperëndimor

  carousel-6

  FAQ

  1
  Cili është materiali i gjerdanit 20220522-05-08 të stilit jugperëndimor të gurëve të çmuar, të punuar me dorë, të dyfishta?
  Gjerdani 20220522-05-08, i punuar me dorë, i dyfishtë me gurë të çmuar bruz, i stilit jugperëndimor, është bërë nga një kombinim i gurëve të çmuar të dyfishtë dhe gurëve të çmuar origjinale bruz.
  2
  A është ky gjerdan i përshtatshëm për veshjen e përditshme?
  Po, ky gjerdan është projektuar për t'u veshur në baza ditore. Mund të kombinohet si me veshje casual ashtu edhe me veshje gjysmë formale.
  3
  Sa është gjatësia e gjerdanit?
  Gjatësia e gjerdanit të stilit jugperëndimor të stilit jugperëndimor të stilit jugperëndimor të zhveshjes së dyfishtë të bërë me dorë 20220522-05-08 është afërsisht 18 inç.
  4
  A mund të rregullohet gjerdani në një gjatësi më të shkurtër?
  Për fat të keq, gjerdani nuk është i rregullueshëm dhe nuk mund të shkurtohet. Megjithatë, ai ka një mbyllje me kapëse karavidhe që lejon veshjen e sigurt dhe të lehtë.
  5
  A është kjo gjerdan unisex?
  Po, gjerdani 20220522-05-08 në stilin jugperëndimor të gurëve të çmuar, të punuar me dorë, të dyfishta, mund të vishen nga burrat dhe gratë për shkak të dizajnit të tij të gjithanshëm dhe ngjyrave neutrale.
  6
  A mund të vishet kjo gjerdan për raste të veçanta?
  Absolutisht! Ndërsa gjerdani është i përshtatshëm për veshjen e përditshme, stili i tij unik jugperëndimor dhe thekset e gurëve të çmuar e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ngjarje të veçanta ose raste kur dëshironi të bëni një deklaratë me bizhuteritë tuaja.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect