loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010  

Produktet
Produktet
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 1
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 2
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 3
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 4
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 5
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 6
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 7
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 1
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 2
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 3
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 4
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 5
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 6
Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin 7

Argjendi 925 me varëse perla gjerdan argjendi i pastër gjerdan choker gjerdan minimalist perla gjerdan me rresht perla Dhuratë për mamin

Gjerdani i argjendit 925 me varëse me perla është një gjerdan minimalist dhe elegant me një rresht perlash. Bën dhuratën perfekte për nënat, duke shtuar një prekje të sofistikimit në çdo veshje. Gjerdani është bërë me argjend të cilësisë së lartë dhe përmban një varëse të bukur perla, duke e bërë atë një aksesor të përjetshëm dhe të gjithanshëm.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  pagesa:
  sasi
  Zbritje
  çmim
  Peshë
  20.98gram
  Emri:
  Gurë Kristali Natyror
  Aplikati:
  Dhuratë
  Materia
  e gjitha eshte 100% natyrale
  Madhësia
  16inç
  Cilësia:
  cilësi të ndryshme mund të bëjnë
  Stili
  zonjë
  formë
  forma të ndryshme mund të bëjnë
  Ngjyra
  Argjend
  Vendi i Origjinat
  Guangdong, Kinë
  Lloji i gurëve të çmuar
  Natyrore
  Madhësia e gurëve të çmuar
  16inç
  Material gur i çmuar
  925 Argjend
  Ngjyra e gurëve të çmuar
  925 Argjend
  Lloji i certifikatës
  GIA

  Elegante, e gjithanshme, e përjetshme dhe cilësore 

  Kjo gjerdan elegante choker argjendi 925 përmban një dizajn varëse minimaliste me perla që me siguri do të tërheqë vëmendjen. Materiali i tij prej argjendi të cilësisë së lartë rrit qëndrueshmërinë dhe tërheqjen e tij luksoze. Gjerdani është një dhuratë perfekte për nënat, duke ofruar stil të përjetshëm të paketuar në një kuti të bukur prezantimi.

  ● Choker elegante me perla argjendi 925

  ● Gjerdan me perla minimaliste me stil argjendi të pastër

  ● Dhuratë domethënëse për nënën

  ● Gjerdan me perla klasike dhe të përjetshme

  carousel-2

  Shfaqja e produktit

  carousel-2
  karusel-2
  Lexo më tepër
  carousel-5
  karusel-5
  Lexo më tepër
  carousel-7
  karusel-7
  Lexo më tepër

  Elegante, e gjithanshme, e përjetshme, e menduar

  carousel-3
  I përdorur
  Ky gjerdan argjendi 925 me varëse me perla është një bizhuteri e gjithanshme që mund të vishet si për raste të rastësishme ashtu edhe për ato zyrtare. Stili choker i shton një prekje të modës çdo veshjeje, duke e bërë atë një aksesor të gjithanshëm.
  未标题-2 (16)
  Elegante
  E punuar me argjend të cilësisë së lartë, kjo gjerdan nxjerr elegancë dhe sofistikim. Varëse me perla minimaliste shton një prekje magjepsëse, duke krijuar një dizajn të përjetshëm dhe klasik.
  未标题-3 (10)
  Cilesi e larte
  E bërë me argjend 925 të pastër, kjo gjerdan siguron qëndrueshmëri dhe shkëlqim afatgjatë. Materialet me cilësi të lartë të përdorura në ndërtimin e tij e bëjnë atë një bizhuteri të besueshme dhe të vlefshme.
  未标题-4 (5)
  Dhurata perfekte për nënën
  Ky gjerdan është dhurata perfekte për nënën. Dizajni i tij minimalist dhe elegant shton një prekje hiri në veshjen e çdo nëne, duke e bërë atë një opsion dhuratë të menduar dhe të dashur.

  Elegante, e përjetshme, e gjithanshme, luksoze

  Gjerdani 925 me varëse argjendi me perla, gjerdan i pastër argjendi është një bizhuteri minimaliste dhe elegante që përmban një varëse të bukur me perla. E bërë nga argjendi i pastër me cilësi të lartë, kjo gjerdan krenohet me një dizajn të përjetshëm që mund të vishet me çdo veshje. Shërben si një dhuratë e përkryer për nënat, duke nxjerrë në pah vlerën e saj si një aksesor kuptimplotë dhe me stil.

  ◎ Argjend 925 me varëse Perla

  ◎ Gjerdan choker argjendi i pastër

  ◎ Dhuratë për mamin

  carousel-6

  Programi

  Eleganca e përditshme
  Kjo gjerdan choker argjendi 925 me një varëse delikate me perla shton një prekje elegance në veshjen tuaj të përditshme, duke përmirësuar stilin tuaj pa sforcim.
  Çështje formale
  Ngrini pamjen tuaj për raste të veçanta me këtë gjerdan minimalist me perla. Zinxhiri i tij prej argjendi të pastër dhe varëse me perla e bëjnë atë aksesorin perfekt për ngjarjet zyrtare.
  carousel-5
  Dhuratë e menduar për Ditën e Nënës
  Shprehni dashurinë dhe vlerësimin tuaj për nënën tuaj duke i dhuruar asaj këtë gjerdan mahnitës me rresht perla. Eleganca dhe delikatesa e saj e bëjnë atë një zgjedhje të menduar dhe të bukur dhuratë.
  carousel-7
  Elegancë e rastësishme
  Ky gjerdan minimalist me perla është një aksesor elegant për një ditë të zakonshme. Thjeshtësia dhe sharmi i saj plotësojnë pa mundim çdo veshje të rastësishme, duke shtuar një prekje elegante.

  Hyrje Materiali

  Ju prezantojmë "gjerdanin tonë të hollë argjendi 925 me varëse me perla". Ky gjerdan minimalist me perla është punuar nga argjendi i pastër me cilësi të lartë, i plotësuar nga një perlë me shkëlqim. E dizenjuar për të ngritur çdo veshje, kjo gjerdan me rresht perla i shton një prekje elegance dhe hiri përdoruesit, duke e bërë atë dhuratën perfekte për nënën ose një të dashur.


  ◎ Gjerdan argjendi 925 me varëse perla, argjendi i pastër 

  ◎ Gjerdan minimalist perla

  ◎ Gjerdan me rresht perla - Dhuratë për mamin

  carousel-6

  FAQ

  1
  Cili është materiali i kësaj gjerdani?
  Ky gjerdan është prej argjendi 925 me një varëse perla.
  2
  Sa është gjatësia e gjerdanit?
  Gjerdani është dizenjuar si mbytës dhe ka një stil minimalist. Zakonisht vishet lart në qafë dhe ka një gjatësi standarde rreth 12-14 inç.
  3
  A është ky gjerdan i përshtatshëm për veshjen e përditshme?
  Po, ky gjerdan është i përsosur për veshjen e përditshme për shkak të dizajnit të tij elegant dhe minimalist. Mund të plotësojë pa mundim veshje dhe stile të ndryshme.
  4
  A mund t'i dhurohet kjo gjerdan dikujt special?
  Absolutisht! Ky gjerdan është një dhuratë ideale, veçanërisht për nënat. Dizajni i tij i përjetshëm dhe shtimi i një perle e bëjnë atë një zgjedhje dhuratë sentimentale dhe të zhytur në mendime.
  5
  A mund të vishet kjo gjerdan për raste zyrtare?
  Po, ky gjerdan mund të vishet për raste zyrtare pasi i shton një prekje elegance dhe sofistikimi çdo veshjeje. Pavarësisht nëse është një martesë, festë apo një ngjarje e veçantë, gjerdani mund të lartësojë pamjen tuaj të përgjithshme.
  6
  Si duhet të kujdesem për këtë gjerdan për të ruajtur shkëlqimin e saj?
  Për të ruajtur shkëlqimin e këtij gjerdani, rekomandohet ta pastroni rregullisht me një leckë të butë. Shmangni kontaktin me kimikate të forta, të tilla si parfume ose agjentë pastrimi, pasi ato mund të njollosin argjendin. Për më tepër, ruajeni gjerdanin në një enë të thatë dhe mundësisht hermetike për të parandaluar oksidimin.
  Kontakti
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Customer service
  detect