loading

ZH Gems - Furnizuesit e gurëve të çmuar dhe shitja me shumicë e bizhuterive bruze Kompania e gurëve të çmuar që nga viti 2010

Produktet
Produktet
faqe interneti
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. u themelua në Shenzhen të Kinës në qershor 2010. Marka krijuese "ZHGems" është një prodhues i specializuar në prodhimin e bizhuterive 10% natyrale dhe të pastra, bizhuteri Yuhe të pastër.


nuk ka të dhëna
Na kontaktoni

Kontakt: AnnaHe  

Celular: +86 13751114848

Wechat: +86 13751114848

WhatsApp: +86 13751114848

Email:: info@TurquoiseChina.com

Adresa e fabrikës: Guangjingtou, Qingxi District, Dongguan City, Kinë.

E drejta e autorit © 2023 Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. - lifisher.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!