loading

З.Х. 2010

Производи
Производи
веб-страница
нема податок
нема податок

Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. е основана во Шенжен, Кина во јуни 2010 година. Креативниот бренд „ZHGems“ е производител специјализиран за производство на 10% природен и чист накит, Yuhe чист накит.


нема податок
Контакт

Контакт: АнаХе  

Мобилен: +86 13751114848

Вечет: +86 13751114848

WhatsApp: +86 13751114848

Е- пошта: info@TurquoiseChina.com

Адреса на фабриката: Гуангџингтоу, округ Кингкси, градот Донггуан, Кина.

Авторски права © 2023 Shenzhen Hongzheng Technology Co., Ltd. - lifisher.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!